„ Miś jest mały i puchaty
Miś jest fajny i kudłaty
Miś jest gruby jak ta kula
Misia zawsze się przytula.”

25 listopada jak co roku, obchodziliśmy bardzo ważne święto „Dzień Pluszowego Misia”.
Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko wykonało – Misia. Powstały misie małe, duże, białe, z kokardą, wprost bajecznie kolorowe, a każdy był piękny i wyjątkowy.
Misiaki poznały historię powstania zabawki – pluszowego misia. Obejrzały prezentację multimedialną pt. „Misie znane i mniej znane”. Układały „Misiowe puzzle”. Nie zabrakło tańców, wierszy, piosenek o tematyce misiowej. Chętne dzieci mogły skosztować także przysmaku wszystkich misiów- miodku.
Misiaki brały także udział w misiowym quizie. Obie drużyny (dziewczynek i chłopców) zdobyły po tyle samo punktów 🙂 BRAWO! Po pełnej uśmiechu, ogromu radości zabawie, dzieci już dziś z niecierpliwością oczekują na kolejne Święto Pluszowego Misia. Najważniejszy, główny cel imprezy- wspólna, zgodna zabawa „został osiągnięty” 🙂