22 kwietnia obchodziliśmy „ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI” 🌎💚

Z tej okazji każda grupa przedszkolna stworzyła plakat przedstawiający „NASZĄ PLANETĘ ZIEMIĘ” 🌏. Temat konkursu można było zinterpretować dosłownie i przedstawić kulę ziemską albo zinterpretować bardzo szeroko, np.: jako zaproszenie do pokazania piękna naszej planety, wyjątkowości wybranych miejsc na Ziemi 🏔🏕🏜🏝🏞, a także uroku roślin 🌷🪻⚘️🌱🌳🌴🌵🌾czy zwierząt na niej żyjących (głównie będących pod ochroną)🦁🐯🫎🐎🦓🐨🐼. Można było też ukazać wpływ szkodliwej działalności 🚗🚛🚚 człowieka na Planetę Ziemię albo wszelkie inicjatywy podejmowane przez człowieka na rzecz jej ochrony🧚‍♂️🧚‍♀️🧚.

To nasze cuuudooowne prace 😍🥰 oczywiście wszystkie zajęły ex aequo 1 miejsce 🥇:

GRUPA „PUCHATKI” (3-latki):

GRUPA „MISIE USZATKI” (4-latki):

GRUPA „TĘCZUSIE” (4-latki):

GRUPA „JOGUSIE” (5-latki):

GRUPA „PANDUSIE” (5-latki):

GRUPA „GUMISIE” (6-latki):

GRUPA „MISIAKI” (6-latki):

💚 💚 💚 💚 💚 💚 💚 💚

💚 💚 💚 💚 💚 💚 💚 💚

💚 💚 💚 💚 💚 💚 💚 💚