Wiadomo, że pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka. Można go przytulić i powiedzieć mu o czymś ważnym. O tym święcie pamiętały również nasze Tęczusie. Każdy przedszkolak przyniósł dzisiaj swojego ukochanego pluszaka do przedszkola. Na naszej sali spotkały się misie małe, średnie i duże, brązowe, szare i białe – każdy był kochany, uroczy i wyjątkowy. Dzieci zostały zaproszone także do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Miały okazję poznać historię Święta Pluszowego i uczestniczyć we wspólnych misiowych zabawach. Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i dobrej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, że mogły przedstawić swoje misie, opowiedzieć o nich oraz pokazać je koleżankom i kolegom. Mamy nadzieję, że to misiowe spotkanie zostanie w pamięci dzieci na długo.