OGŁOSZENIE DLA RODZICÓW

Z okazji Dnia Dziecka 6 czerwca 2022r. (poniedziałek) dzieci z grupy Jogusie wyjeżdżają na wycieczkę do Kucykolandii w Skokach Dużych. Planowany wyjazd godz. 9.00, powrót około godz. 14. 00.

Pobyt w Kucykolandii obejmuje następujące atrakcje:

– zajęcia z animatorem (2 godziny),

– przejażdżki na kucykach (bez ograniczeń),

– dmuchańce – małe,

– obiad: zupa pomidorowa z kluseczkami + kiełbaska lub parówka (do wyboru przez dziecko),

– stół z napojami (herbatka) oraz ciastem,

– upominek dla dzieci

Koszt pobytu dziecka w Kucykolandii:

Do 19 dzieci – 1000zł,

Powyżej 19 dzieci – 50 zł od dziecka

Przewidywany koszt pobytu dziecka w Kucykolandii wynosi: 50 zł (gdy w wycieczce weźmie udział przynajmniej 20 dzieci). Koszt przejazdu autokarem będzie rozliczony na faktyczną liczbę dzieci, które będą brały udział w wycieczce.

Koszt przejazdu autokarem nie będzie zwracany, w przypadku gdy po zgłoszeniu udziału w wycieczce i wniesieniu opłaty, dziecko zrezygnuje z wyjazdu.

Prosimy rodziców o wniesienie opłaty – 85 zł (tj. 50 zł – koszt pobytu dziecka w Kucykolandii, 35 zł – przewidywany koszt przejazdu autokarem) do nauczycieli grupy oraz podpisanie zgody na udział w wycieczce do dnia 1 czerwca 2022 r.

Szczegółowe informacje, dotyczące wycieczki, będą podane w późniejszym terminie.