Od 1 września 2021r. rozpoczynamy nowy rok szkolny 2021/2022 i serdecznie zapraszamy dzieci do przedszkola.

Prosimy, aby osoby przyprowadzające i odbierające dzieci zachowywały wymagany reżim sanitarny (zakrycie ust i nosa, rękawiczki bądź dezynfekcja rąk na terenie przedszkola) oraz dystans społeczny 1,5 m.

Dziecko z jednym rodzicem będzie mogło wejść do szatni, a następnie zostanie zaprowadzone przez pracownika obsługi do odpowiedniej sali.

RODZIC NIE ZAPROWADZA I NIE ODBIERA DZIECKA Z SALI – ROBI TO UPOWAŻNIONY PRACOWNIK PRZEDSZKOLA.

Wszelkie informacje dotyczące funkcjonowania przedszkola otrzymają Państwo podczas zebrań grupowych, które odbędą się:

1 września 2021r.

Grupa 3 latków (I) PUCHATKI – godz. 16:30

Grupa 3 latków (II) MISIA USZATKA – godz. 17:15

Grupa 4 latków JOGUSIE – godz. 16:30

Grupa 5 latków TĘCZUSIE – godz. 17:15

Grupa 4/5 latków GUMISIE – godz. 16:30

Grupa 5/6 latków PANDUSIE – godz. 16:50

Grupa 6 latków MISIAKI – godz. 17:15

Na zebranie do 1 dziecka zapraszamy 1 rodzica.

Pierwszego dnia wystarczy, że dzieci przyniosą buty na zmianę, a 3 i 4 latki (JOGUSIE) pidżamki w podpisanym worku i ubranka na zmianę do pozostawienia w szatni.

1 września 2021r. otrzymacie Państwo komplet dokumentów do wypełnienia, podpisania przez obydwoje rodziców/opiekunów prawnych i niezwłocznego zwrotu do przedszkola.

Dołożymy wszelkich starań, aby pierwsze, adaptacyjne dni w przedszkolu były dla dzieci pełne dobrej i wesołej zabawy.

DO ZOBACZENIA W ŚRODĘ

CZEKAMY NA WSZYSTKIE DZIECI 🙂