25 maja 2023 r. drużyna Jogusiów uczestniczyła w Międzygrupowych Zawodach Sportowych 2023 pod hasłem „Sport to zdrowie”. W zawodach udział wzięły drużyny z grupy 5 latków „Pandusie”, z grupy 5 latków „Jogusie”, z grupy 6 latków „Gumisie” , z grupy 6 latków ” Misiaki”. Drużyny rozegrały 8 konkurencji sportowych: Slalom, Bieg z woreczkiem, Krążące hula-hop, Tor przeszkód, Tunel – toczenie piłki, Rzut piłeczką do celu, Bieg slalomem z kubeczkiem z wodą, Skoki kangurów. Pozostałe dzieci z poszczególnych grup wytrwale kibicowały swoim zawodnikom. Przedszkolaki przeżyły wiele sportowych emocji. Jogusie świetnie dawały sobie radę i zdobyły drugie miejsce. Po zakończeniu sportowych rozgrywek podziękowano drużynom za wspólną zabawę, za odwagę, za uczciwą sportową walkę oraz doskonałą sprawność ruchową i aktywny udział w zawodach sportowych , a pozostałym dzieciom za kibicowanie.. Po ogłoszeniu wyników przez jury, pogratulowano zwycięskiej drużynie i pani dyrektor Mariola Kozyra wręczyła medale zawodnikom oraz dyplomy grupom. Brawo Jogusie!!