KONKURS PLASTYCZNY „ZDROWIE NA TALERZU”

W okresie maja i czerwca Miejskie Przedszkole Nr 6 w Płocku zorganizowało konkurs „Zdrowie na talerzu”. Głównym celem konkursu było promowanie zdrowego sposobu odżywiania i zwiększanie poziomu wiedzy na temat profilaktyki zdrowotnej wśród płockich przedszkolaków. Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu pracy plastycznej dowolną dowolną techniką plastyczną (rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie itp.), w formie plakatu (format nie mniejszy niż A3) w nawiązaniu do podanego tematu.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za nadesłane prace i gratulujemy wspaniałych pomysłów! Wykazaliście się niezwykłą kreatywnością tworząc przepiękne prace plastyczne:

Z uwagi na to, że wszystkie prace były pięknie i starannie wykonane, każda grupa otrzyma nagrody 🙂 🙂 🙂

Sfinansowano ze środków Fundacji ORLEN.