25 listopada 2021r. Jogusie obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Dzieci dowiedziały się, skąd wywodzi się pluszowy miś i jego święto. Wiedzą również, że zabawki, którymi się bawią, należy szanować. Przedszkolaki znają i wymieniają bajki, których bohaterem jest miś. Jogusie z zaangażowaniem bawiły się podczas zabaw muzyczno-rytmicznych, ruchowych, matematycznych i plastycznych. Wiele emocji wzbudził u dzieci konkurs „Wyjadanie miodku”, który polegał na tym, aby zlizać w jak najkrótszym czasie miód z talerzyka bez pomocy rąk. Jogusie wykonały też portret misia – „Mój przyjaciel miś”, który udał im się wspaniale. Zajęcia pozwoliły zacieśnić więzi między dziećmi, dostarczyły wiele radości oraz poszerzyły słownictwo dzieci. Brawo Jogusie!