Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. Radosna atmosfera panowała już od samego rana w przedszkolu. W tym szczególnym dniu wszystkie kobietki otrzymały serdeczne życzenia i upominki wykonane przez kolegów. Chłopcy złożyli życzenia, tradycyjnie zaśpiewali swoim koleżankom uroczyste „100 lat”, i wręczyli piękne kwiatki. Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym dla swoich koleżanek. Po wręczeniu upominków dzieci wybrały się do kina na bajkę ,,Wróżka zębuszka”.

Święto Kobiet, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych. Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują chłopcom za piękne życzenia i upominki.