Dzień dobry nasze Gumisiątka 😊

Spójrzcie na kartkę z kalendarza.

kalendarz

Dziś jest Wasze święto. 1 czerwca to bardzo ważna data w kalendarzu. To Dzień Dziecka! To najbardziej wesoły i piękny dzień dla wszystkich dzieci na całym świecie.

Drogie Dzieci!

Żyjcie tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniajcie każdą chwilę tak, aby potem wspominać ja z radością. Czerpcie energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukajcie w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Żyjcie najpiękniej jak umiecie.

dzien d

Skoro jest Dzień Dziecka, to zaczynamy imprezkę. Zaczynamy od zumbastycznego tańca 😊

Tańczymy dalej :-)

A może Wasza ulubiona Cleo?

To jeszcze jeden taniec :-)

Pewnie się trochę już zmęczyliście? To odpocznijmy i obejrzyjmy sobie bajkę o dzieciach świata. Wszystkie dzieci na całym świecie chcą być kochane i szczęśliwe. Poznajmy je 😊

dzieci

Gumisie lubią gry, prawda? Mamy dla Was fajną grę tutaj :-) Szukamy postaci, spośród innych dzieci „-)

Na koniec jeszcze piosenka dla Was, od nas -waszych cioć. Buzi buzi buźki, słodkie całuski

Drogie Gumisiątka, chcemy Wam złożyć życzenia z okazji Waszego święta:

Życzymy Wam dzieciaki,
Miejcie zawsze wesołe buziaki.
Lodów w każdą niedzielę,
A dziś prezentów wiele.

Do zobaczenia, pa pa „-) Udanego Dnia Dziecka „-)