W dniu dzisiejszym Tęczusie obchodziły Narodowe Święto Niepodległości. Podczas zajęć dzieci utrwalały informacje dotyczące naszego kraju, wykonały flagę w barwach narodowych, uczyły się wiersza o treści patriotycznej oraz uczestniczyły aktywnie w zabawach i konkursach zorganizowanych na ten dzień. Dzieci miały okazję uczestniczyć w apelu zorganizowanym przez starsze grupy, gdzie prezentowane były piosenki i wiersze patriotyczne. Tęczusie miały okazję zaprezentować się przed przedszkolna społecznością wykonując utwór ,,Jest takie miejsce – Polska”. O godzinie 11.11 nastąpiło wspólne, uroczyste odśpiewanie przez całą społeczność przedszkolną ,,Mazurka Dąbrowskiego” w ramach akcji ,,Szkoła do hymnu”.