Pielęgnując tradycje oraz kształcąc postawę patriotyczną-miłość i przywiązanie do Ojczyzny dnia 10.11.2021 w naszym przedszkolu obchodziliśmy rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji dzieci z grupy ,,Puchatki”- ubrane były w stroje w kolorach biało-czerwonym oraz dumnie nosiły kotyliony w barwach narodowych.Na zajęciu dzieci poznały symbole narodowe: flagę, godło i hymn Polski. O godzinie 11.11 maluszki wzięły udział w akcji ,,Szkoła do hymnu”. Dzieci w ciszy i skupieniu wysłuchały hymnu Polski. Chętne dzieci zaśpiewały refren.W ramach obchodów Dnia Niepodległości gościliśmy ,,Piękne Łowiczanki w strojach ludowych-panie przygotowujące posiłki dla przedszkolaków, które przygotowały specjały kuchni polskiej.Na zakończenie dzieci wykonały na zajęciu plastycznym flagę Polski.