Dnia 24.09.2021 roku w ramach realizacji Ogólnopolskiego Programu Promującego Zdowie dzieci z grupy ,,Puchatki ” obchodziły ,,Dzień owoców i warzyw”. W tym dniu dzieci ubrały się w barwy ulubionych owoców i warzyw. ,,Puchatki” rozwiązywały zagadki słowne, rozpoznawały owoce i warzywa za pomocą zmysłu smaku i dotyku,

Podczas zajęcia plastycznego dzieci malowały farbami sylwety jabłka i gruszki.

Podczas aktywności popołudniowej dzieci kolorowały kredkami obrazek przedstawiający śliwkę.

Dzień wcześniej w ramach realizacji tematyki ,,Witaminki z sadu” dzieci brały udział w wycieczce do sadu:)

Podczas ,,Dnia owoców i warzyw” dzieci były bardzo zaangażowane we wszystkie działania. ,,Puchatki” już wiedzą, że drzewa owocowe rosną w sadzie, myjemy owoce przed zjedzeniem i najważniejsze owoce są źródłem witamin. Brawo ,,Puchatki„:)