W dniu 6 grudnia 2021r. świętowaliśmy Mikołajki. Ten dzień zaczęliśmy od przemiany w elfy, czyli pomocników Świętego Mikołaja. Dzieci wykonywały różne zadania ruchowe, by udowodnić swoją sprawność fizyczną i gotowość do wykonywania ważnych zadań współpracując z innymi. Później był czas na przystrajanie choinki przepięknymi ozdobami, które Gumisie przyniosły do przedszkola. W trakcie przystrajania towarzyszyły nam dźwięki ulubionych świątecznych piosenek oraz śpiewy dzieci. W pewnym momencie ktoś zapukał do naszych drzwi. Był to Święty Mikołaj, który osobiście dostarczył upominki dla wszystkich dzieci z naszej grupy. Jednak to nie był koniec atrakcji tego dnia. Dzieci miały okazję również wykonać podobizny ulubionego Świętego z wykorzystaniem papierowych talerzyków, czerwonych szablonów czapeczek oraz ogrooomnej ilości białej waty.