dzien-73370-248129

Drogie Mamy,

W dniu Waszego święta składamy najserdeczniejsze życzenia oraz wyrazy uznania za pracę, trud i zaangażowanie włożone w wychowanie dzieci. Życzymy Wam drogie Mamy, abyście zawsze były szanowane, kochane i doceniane …a miłość, którą obdarzacie swoich bliskich niech do Was wraca.  W imieniu dzieci pragniemy Wam podziękować za Waszą troskę, ciepło i za życiowe mądrości, które każdego dnia im przekazujecie. Wszystkiego najlepszego!!!

A Wy Drogie Misiaki,

Przeczytajcie z mamą opowiadanie MAMA i odpowiedzcie na pytania pod tekstem…a później…przeprowadźcie z mamą wywiad :)
Pewnie niektóre odpowiedzi Was zaskoczą :) :) :)
Będziecie mogli lepiej poznać swoją mamą…”z innej strony” :) :) :)

To pomocniczy zestaw pytań:

1- Mamo opowiedz mi o sobie – nie-mamie. Co lubiłaś przed moim urodzeniem, a czego nie lubiłaś najbardziej na świecie?

2- Co było dla Ciebie ważne zanim zostałaś mamą?

3- Gdybyś mnie mogła zabrać w miejsce, które zrobiło na Tobie największe wrażenie zanim się urodziłem, gdzie byśmy wylądowali?

4- Jak wyglądał świat, gdy byłaś małą dziewczynką?

5- W co lubiłaś się bawić w moim wieku?

6- Opowiedz jakąś śmieszną historyjkę z czasów gdy chodziłaś do szkoły.

7- Co okazało się dla Ciebie największą frajdą, gdy pojawiłem się w twoim życiu, a co najbardziej Cię zaskoczyło?

8- Jakie jest twoje najpiękniejsze wspomnienie z czasów, gdy zostałaś już mamą?

9- Co najbardziej lubisz robić dla siebie?

10- Z czego jesteś dumna?

11 -A teraz bardzo, bardzo trudne pytanie… Gdyby okazało się, że masz super moce i możesz zrobić wszystko, to co byś zrobiła?

z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu

W wolnej chwili możecie wypełnić test:  https://samequizy.pl/jak-dobrze-znasz-swoja-mame-3/

i nauczyć się piosenki dla mamy:

Koniecznie narysujcie swoją mamę!  …tatę/rodzinę i prześlijcie swoje prace na ades:  sylwia.opolska@przedszkole-nr6.pl

W tym tygodniu pracujcie z kartami pracy PLAC ZABAW część 4 „Święto mamy i taty”.