Każdy dzień w przedszkolu jest inny – nie da się zaprzeczyć. Dzieje się tak nie tylko ze względu na różnorodne aktywności organizowane przez nauczyciela, lecz również dzięki wyobraźni dzieci, która nie ma granic. Każdego dnia pojawiają się pomysły na nowe zabawy i doświadczenia. Często są one inspirowane jakimiś spostrzeżeniami z bliskiego otoczenia. W miniony piątek 10 października 2021r. wyjście do ogródka przedszkolnego okazało się bardziej emocjonujące niż ktokolwiek się spodziewał. A wszystko dzięki Miłoszkowi, który swoim bystrym okiem znalazł jesiennego grzybka i pochwalił się innym dzieciom. Już po chwili wszyscy brali udział w małym grzybobraniu przeszukując zakątki ogródka. Gdy uzbieraliśmy garść grzybów, wróciliśmy do naszej sali, by odpocząć oraz pokolorować postaci z ulubionej bajki „Psi patrol”.