Wielkanocny czas – dzień 9

Kochane Pandusie!

Kończy się już drugi tydzień, kiedy pozostajecie w domach. Mam nadzieję, że tęsknicie za przedszkolem, kolegami, koleżankami, paniami. Ja często myślę o was i czekam aż wrócicie do przedszkola.

Dzisiaj zapraszam was do wykonania  pracy plastycznej na temat dowolny. Waszemu wyborowi pozostawiam, czym będziecie rysować, malować itp. a także kolor kartki, na której będziecie wykonywać pracę (biała lub kolorowa kartka). Po narysowaniu możecie pracę dedykować koleżance, koledze lub całej grupie, zamieszczając ją na grupie „Pandusie”.

Ponieważ na dworze robi się coraz cieplej, podejmijcie aktywność ruchową na powietrzu. Przy okazji pobytu na dworze popatrzcie na przyrodę i zastanówcie się, czy coś się zmieniło od czasu naszych wspólnych spacerów. Przypominam, że mamy już kwiecień z którym związane jest przysłowie „Kwiecień – plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata”. Ostatnie dni potwierdziły prawdziwość tego przysłowia i mogliście obserwować dynamiczną i często zmieniającą się pogodę.

Życzę Wam zdrówka, uśmiechu! Do zobaczenia!