Dzień dobry Puchatki!

Jak minął Wam świąteczny weekend? Mam nadzieję, że jesteście w dobrym zdrowiu i w świetnych humorach. Na początek naszego spotkania zapraszam Was do wspólnej zabawy 🙂 ,,Skaczemy, biegniemy….”- gimnastyka dla Smyka. Spróbujcie wykonać wszystkie ćwiczenia. Powodzenia:) https://youtu.be/OZTYeTEZ2wA Czy już wszystkie buziaczki uśmiechnięte? A teraz zapraszam Was do zabawy z pokazywaniem pt. ,,Rysujemy kotka”

Tu kółeczko, tu kółeczko (kreślenie w powietrzu kółeczek na wysokości oczu) Tu małe usteczka (rysowanie uśmiechu) To o kotku z czarną łatką krótka jest bajeczka.

Tu wąsiki, (rysujemy wąsy palcami wskazującymi) tu ogonek, (pokazujemy ręką z tyłu długi ogon) uszka dwa. (przykładamy piąstki do głowy) Małe łapki i pazurki kotek ma. (dłonie na wysokości oczu-drapiemy powietrze)

Podczas dzisiejszego spotkania zapraszam Was do wykonania kartki wielkanocnej:) Czy pamiętacie, jakie symbole związane są z Wielkanocą? (baranek, pisanka, zajączek, kurczaczek…)Za pomocą kredek lub flamastrów pokolorujcie wybrany obrazek według podanego poniżej kodu. (link do strony z obrazkami javascript:void(0))

Zobacz obraz źródłowy
Zobacz obraz źródłowy

Pozdrawiam:)