Wielkanocny czas – dzień 8

Kochane Pandusie!

Dzisiaj zapraszam was do rozwiązania zagadek słownych związanych ze Świętami Wielkanocnymi. Wysłuchajcie zagadek na YouTube

Słuchajcie treści, powiedzcie rozwiązanie i czekajcie na potwierdzenie, czy odpowiedzieliście prawidłowo. Wierzę, że wszystkie zagadki były łatwe i daliście radę.

5-latków dodatkowo zapraszam do samodzielnego układania zagadek na podstawie obrazków lub przedmiotów, które sami zgromadzicie. Mówcie zagadki starszemu rodzeństwu, rodzicom lub babciom i dziadkom. Teraz czekajcie, czy prawidłowo odpowiedzą. Jeżeli tak to musicie nagrodzić ich brawami.

Ponieważ pogoda nie zaprasza do aktywności ruchowej na świeżym powietrzu, zorganizujcie ćwiczenia w domu. Zaproście młodsze i starsze rodzeństwo, mamę, tatę i ćwiczcie razem. Ćwiczenia pokazujcie wy, wystarczy tylko przypomnieć sobie jak ćwiczymy w przedszkolu. Pamiętajcie, że ruch to  zdrowie!!!

Życzę Wam zdrówka, uśmiechu! Do zobaczenia jutro!