6_icon

Tematyka:

  1. Pomagamy ptakom w czasie zimy.
  2. Tradycje świąt Bożego Narodzenia                                                                              

WIERSZ

Wesołych Świąt!
Bez zmartwień,
Z barszczem, z grzybami, z karpiem,
Z gościem, co niesie szczęście!
Czeka nań przecież miejsce.
Wesołych Świąt!
A w Święta,
Niech się snuje kolęda.
I gałązki świerkowe
Niech Wam pachną na zdrowie.
Wesołych Świąt!
A przy opłatku –
Życzcie sobie – najwięcej:
Zwykłego, ludzkiego szczęścia.

PIOSENKA

I. Pierwsza gwiazdka dziś zabłysła już na niebie,                                                                                                        a gwiazdeczka ta migocze też dla Ciebie.

Refren: Wokół stołu pełno nas siedzi mama siedzę ja,                                                                                                          siedzi tata siostra też z nami siedzi i nasz pies…

II. Biały spadł dziś śnieg, kołderką okrył drzewa.                                                                                             Srebrny księżyc nasz szeroko się uśmiecha.

Refren: Wokół stołu pełno nas siedzi mama siedzę ja,                                                                                                          siedzi tata siostra też z nami siedzi i nasz pies…

III. To radosny czas, to wigilijna chwila,                                                                                                                           pastorałka ta wieczerzę rozpoczyna.

Refren: Wokół stołu pełno nas siedzi mama siedzę ja,                                                                                                          siedzi tata siostra też z nami siedzi i nasz pies…

Życzenia świąteczne – Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza we Włodawie

Powrót do aktualności
rysunek


Archiwum

rysunek