5_icon

Drodzy Rodzice,

W roku szkolnym 2019/2020 Gumisie (5 latki) i Misiaki (6 latki) uczestniczyły w projekcie rozwijającym twórcze myślenie. Zajęcia prowadzone były zgodnie z programem „Twórczy Przedszkolak”, który został opracowały przez nauczycielki prowadzące zajęcia: Monikę Węglewską i Sylwię Opolską. Przed rozpoczęciem działań kształcących kreatywność, dzieci wykonały test rysunkowy, który jest naszym narzędziem ewaluacyjnym programu. Ogromna prośba do Rodziców, którzy mają możliwość wydrukowania karty – prosimy o powtórzenie w domu testu rysunkowego przez dzieci i odesłanie na pocztę mailową:

monika.weglewska@przedszkole-nr6.pl

Polecenie do testu brzmi: „Masz przed sobą 12 okienek. Twoje zadanie polega na tym, aby coś w nich dorysować, a zawarte w nich figury traktować jako fragment rysunku”.

  • dzieci samodzielnie dokonują wyboru, w co mogą się zamienić kształty, linie i kreski, które po ukończeniu rysunków będą tworzyć spójną całość

TEST RYSUNKOWY

Wykonany przez dzieci test pozwoli nam podsumować zrealizowany projekt i dokonać jego ewaluacji.  Będę wdzięczna za pomoc.

Monika Węglewska

Powrót do aktualności
rysunek


Archiwum

rysunek