Szanowni Rodzice,

uprzejmie informuję, iż, zapisy na dyżury wakacyjne odbywać się będą za pomocą systemu informatycznego NABO.

Uruchomienie systemu informatycznego nastąpi 1 czerwca 2020r. o godz. 10.00, natomiast zamknięcie 15 czerwca 2020 r. o godz.15. W tym okresie będzie możliwość wypełniania wniosków. Wniosek dostępny będzie w systemie.

Na każdy okres dyżuru wakacyjnego zainteresowany nim Rodzic musi złożyć oddzielny wniosek. Ustalony wcześniej „Harmonogram dyżurów wakacyjnych w roku szkolnym 2019/20” pozostaje bez zmian.

Zapisy będą się odbywały równolegle, zarówno dla dzieci z danego przedszkola, jak i pozostałych przedszkoli.

W pierwszej kolejności przyjęte zostaną dzieci uczęszczające do danego przedszkola, natomiast gdy przedszkole nadal będzie dysponowało wolnymi miejscami, dzieci z innych przedszkoli.

Decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Informacja o przyjęciu dziecka na dyżur wakacyjny do przedszkola dostępna będzie dla Rodzica na stronie naborowej, po zalogowaniu się do systemu 17 czerwca od godziny 10.00. Po ogłoszeniu wyników Rodzic elektronicznie będzie musiał potwierdzić wolę uczęszczania dziecka na dyżur wakacyjny do danego przedszkola w terminie do 18 czerwca do godz. 10.00. Wszystko odbywa się zdalnie.

Pełna informacja na temat dyżurów wakacyjnych dostępna jest na stronie

Harmonogram dyżurów wakacyjnych w Miejskich Przedszkolach