Informacja dla Rodziców dzieci, które brały udział w zapisach
i nie zostały zakwalifikowane na  dyżury wakacyjne
 

Szanowni Rodzice,

uprzejmie informujemy, iż po zakończeniu  zapisów na dyżury wakacyjne, niektóre samorządowe przedszkola nadal dysponują wolnymi miejscami na poszczególne okresy dyżurów.

Jeżeli Państwa dziecko nie zostało zakwalifikowane na dany dyżur wakacyjny, a nadal jesteście nim Państwo zainteresowani, będzie możliwość ponownego wyboru przedszkoli dysponujących wolnymi miejscami.

Zapisy odbywać się będą na dotychczasowych zasadach, nadal tylko za pomocą systemu informatycznego.

Informacja o zakwalifikowaniu dziecka na dyżur wakacyjny do przedszkola, ponownie dostępna będzie indywidualnie dla Rodzica, na stronie naborowej, po zalogowaniu się do systemu za pomocą utworzonego przez siebie hasła.

Uruchomienie systemu nastąpi 22 czerwca 2020 r. o godz. 11.00.

Powrót do aktualności
rysunek


Archiwum

rysunek