DYŻURY WAKACYJNE – zapisy uzupełniające

Szanowni Rodzice,

uprzejmie informuję, iż po zakończeniu etapu potwierdzenia woli uczęszczania dziecka na dyżur wakacyjny do danego przedszkola w systemie informatycznym została obliczona liczba wolnych miejsc jakimi dysponuje dane przedszkole  i z taką liczbą uruchomiono nową rekrutację „Uzupełniającą”.

Jednocześnie uprzejmie informuję iż, z uwagi na przygotowany przez Krakfin program, w zapisach będą mogli wziąć udział także Rodzice dzieci, które nie brały dotychczas udziału w zapisach na dyżury wakacyjne.

Zapisy odbywać się będą na dotychczasowych zasadach, nadal tylko za pomocą systemu informatycznego.

Informacja o zakwalifikowaniu dziecka na dyżur wakacyjny do przedszkola, ponownie dostępna będzie indywidualnie dla Rodzica, na stronie naborowej, po zalogowaniu się do systemu za pomocą utworzonego hasła.

Uruchomienie systemu nastąpi 22 czerwca 2020 r. o godz. 11.00, a zapisy trwać będą do 26 czerwca do godz. 15.00.

 

Powrót do aktualności
rysunek


Archiwum

rysunek