6_icon

Kochani, to już ostatni nasz wpis przed wakacjami.

Życzymy Wam wspaniałych wakacji i miłego wypoczynku, a przede wszystkim bezpiecznego, z uwagi na panującą nadal epidemię koronawirusa. Przestrzegajcie również zasad bezpieczeństwa podczas pobytu nad wodą. Pamiętajcie o ochronie głowy podczas upałów i stosowaniu kremów z filtrami. Nie nawiązujcie kontaktów z obcymi osobami!

Życzymy Wam samych sukcesów w szkole, wspaniałych nauczycieli, nowych kolegów i koleżanek. Pamiętajcie, że nauka jest bardzo ważna w życiu, bo zdobyta wiedza czyni Was mądrzejszymi, poszerza zdolności i umiejętności, abyście w przyszłości mogli wykonywać takie zawody, które będą Was interesowały i dawały Wam dużo satysfakcji.

Trzymajcie się zdrowo! Może od czasu do czasu odwiedzicie swoje przedszkole. Zapraszamy!  Buziaki !

Tłum, rysunek, serce, dzieci. Serce, formacja, tłum, ilustracja ...

 

 

 

Powrót do aktualności
rysunek


Archiwum

rysunek