3b_icon

1. Dnia  16 grudnia (środa)-odbędzie się w grupie ,, Puchatki” uroczystość pt. ,,Spotkanie przy choince” (bez udziału rodziców). Proszę o odświętne ubranie dzieci w tym dniu. Relację zdjęciową zamieszczę na naszej stronie internetowej w zakładce ,,Puchatki”.
  2. Dnia 17 grudnia (czwartek)- odbędzie się spotkanie z Mikołajem, na którym dzieci otrzymają prezenty.
  3. W przyszłym tygodniu z okazji zbliżających się świąt dzieci obejrzą przedstawienie Teatru Vaśka pt.,, Gdzie jest Mikołaj?” (spektakl sfinansowany jest ze środków przedszkola, udostępniony on-line i  odtworzony na dużym ekranie).
  4. Zachęcam do udziału w akcji ,,Góra grosza”- uczmy nasze dzieci dostrzegać potrzeby innych i pomagać.