Szanowni Rodzice,

Od 1 września 2020r. rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021 i serdecznie zapraszamy dzieci do przedszkola.

Prosimy, aby osoby przyprowadzające i odbierające dzieci zachowywały wymagany reżim sanitarny (zakrycie ust i nosa, rękawiczki bądź dezynfekcja rąk na terenie przedszkola) oraz dystans społeczny 1,5 m.

Dziecko z jednym rodzicem będzie mogło wejść do szatni, a następnie zostanie zaprowadzone przez pracownika obsługi na odpowiednią salę.

RODZIC NIE ZAPROWADZA I NIE ODBIERA DZIECKA Z SALI – ROBI TO UPOWAŻNIONY PRACOWNIK PRZEDSZKOLA.

Wszelkie informacje dotyczące funkcjonowania przedszkola otrzymają Państwo podczas zebrań grupowych, które odbędą się w następujących terminach:

1 września 2020r.

Grupa 3 latków PUCHATKI – godz. 16:30

Grupa 3-4 latków JOGUSIE – godz. 16:45

Grupa 4 latków MISIA USZATKA – godz. 17:00

2 września 2020r.

Grupa 6 latków MISIAKI – godz. 16:30

Grupa 6 latków GUMISIE – godz. 17:00

3 września 2020r.

Grupa 5 latków TĘCZUSIE – godz. 16:30

Grupa 4-5 latków PANDUSIE – godz. 16:45

Pierwszego dnia wystarczy, że dzieci przyniosą buty na zmianę, a 3 latki pidżamki w podpisanym worku i ubranka na zmianę do pozostawienia w szatni.

1 września 2020r. otrzymacie Państwo komplet dokumentów do wypełnienia, podpisania przez obydwoje rodziców/opiekunów prawnych i niezwłocznego zwrotu do przedszkola.

Dołożymy wszelkich starań, aby pierwsze, adaptacyjne dni w przedszkolu były dla dzieci pełne dobrej i wesołej zabawy.

DO ZOBACZENIA WE WTOREK

CZEKAMY NA WSZYSTKIE DZIECI   :)